Електронне урядування в органах державної влади

Видавництво Львівської політехніки

E-government is one of the tools of the Information Society, the implementation of which will contribute to the creation of conditions for open and transparent public administration.

електронне урядування, прийняття рішень, управління, суспільство, інфраструктура

Приставська І. Електронне урядування в органах державної влади / Ірина Приставська, Уляна Ярка // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 132–133. – Бібліографія: 3 назви.