Для выбора оптимального режима ТЦО с переменными параметрами используется методика фрактального описания поверхностей изломов, полученных при испытаниях механических свойств сталей.

термоциклическая обработка, свойства, сталь 50ХН, фрактальные показатели

Иващенко В. Ю. Выбор оптимальных режимов ТЦО с использованием фрактальных показателей поверхности излома сталей / В. Ю. Иващенко, А. П. Чейлях // Іван Фещенко–Чопівський: вчений і патріот. Секція № 2 : Наукова діяльність Івана Фещенка–Чопівського та сучасні проблеми матеріалознавства : міжнародна наукова конференція, Львів, 28-29 жовтня 2009 р. : наукові праці конференції / Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – C. 45–48.