Архітектор Вольф Адлер (1896–1982). До 110-річчя з дня народження

Архітектура центральної Європи першої половини ХХ століття, насиченого кризами світових війн, народженням і падінням великих імперій, змінами кордонів і перерозподілом сфер впливів, стала багатогранним політичним явищем. Бурхливий перебіг історії безжально ламав і безповоротно змінював людські долі, підносив одних на гребені слави, підминав інших, прирікаючи на забуття. Історія Вольфа Адлера – це біографія людини, що намагалася не просто вижити, а пройти своє життя достойно та недарма. Це також розповідь про творчий шлях архітектора, дизайнера, інженера-конструктора, що пролягав між жорнами тривожних подій того складного часу.

Комар Ж. Ю. Архітектор Вольф Адлер (1896–1982). До 110-річчя з дня народження / Ж. Ю. Комар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 126–131. – Бібліографія: 7 назв.