Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано програму, методику, мету та завдання експериментальних дослідженнь згинальних елементів на довготривалі навантаження із зміною армування після певного часу дії навантажень. У дослідних зразках змінюються відсотки початкового та додаткового армування, рівні початкових навантажень, рівень розвантаження перед постановкою додаткової арматури та рівень нового навантаження.

Крамарчук А. П. Деформативність та міцність згинальних елементів під дією довготривалих навантажень із зміненим армуванням / А. П. Крамарчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 441 : Теорія і практика будівництва. – С. 113–117. – Бібліографія: 2 назви.