Thumbnail Image

Розглянуто задачу визначення частоти обертання електромеханічних систем за допомогою утворення взаємно кореляційної функції між двома вібраційними сигналами, які одержують з концентрично розташованих акселерометрів. Отримано характеристики сигналів вібрації та їх кореляційні функції. Рассматривается задача определения частоты обращения электромеханических систем путем образования взаимно корреляционной функции между двумя вибрационными сигналами, которые получают из концентрически расположенных акселерометров. Получены характеристики сигналов вибрации и их корреляционные функции. The speed definition problem of the electromechanical systems rotation by mutually correlation function between Wo vibrating signals which were received from concentric- located sensor of vibration is considered. Characteristics of vibration signals and their correlation functions are received.

Визначення частоти обертання електромеханічних систем за допомогою вібраційних сигналів / В. Поджаренко, О. Васілевський, В. Кучерук, О. Ігнатенко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 161–166. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review