Аналізуються сучасні апріорні методи розрахунку електронного енергетичного спектра напівпровідників і діелектриків. Порівняні можливості різних підходів щодо точності отримання зонних енергій, можливостей застосування їх до складних кристалів. Зроблений висновок про перспективність змішаного базису для застосування в розрахунках енергетичних зон напівпровідників і діелектриків на основі порівняння результатів розрахунку з отриманими за іншими методиками та експериментом. The contemporary ab initio approaches for energy band structure evaluation in semiconductors and dielectrics have been analyzed. The comparison of possibilities of different methods from point of view of calculating the reliable band energies and of application them to complex crystals is made. The conclusion about prospective of the mixed basis approach for energy band evaluation in semiconductors and dielectrics has been made on base of comparison of obtained results with those evaluated by another approaches and experiment.

Сиротюк С. В. Апріорні методи розрахунку електронної енергетичної структури напівпровідників і діелектриків / C. B. Сиротюк, І. С. Собчук, Ю. Є. Кинаш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 459 : Електроніка. – С. 148–164. – Бібліографія: 34 назви.