Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У роботі проаналізовано сучасні подрібнювальні машини, що базуються на різних методах подрібнення компонентів харчових продуктів і комбікормів. Представлена конструкція інерційного млина підвищеної продуктивності. Розроблена методика розрахунку інерційних млинів, яка дозволяє визначати їх основні геометричні, кінематичні та динамічні параметри. In work analysed contemporary crumbling up machineries, that are based on different components grinding up methods of food products and combined provenders. Represented construction of inertia mill of raised productivity. Developed computation methods of inertia mills, which allows to determine their basic kinematic and dynamic parameters geometrical.

Ванкевич П. І. Високоефективні машини для подрібнення компонентів харчових продуктів та комбікормів / П. І. Ванкевич, А. І. Шумиловський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 85–89. – Бібліографія: 12 назв.