Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано механізм страхового захисту якісного стану орендованих земельних ділянок та надані методичні рекомендації щодо визначення страхового тарифу і премії, що дасть змогу підвищити відповідальність та зацікавленість орендарів у дбайливому використанні земельних ресурсів. The mechanism of insurance protection of high-quality condition of tenancy is оffered, and methodical recommendations concerning insurance tariff and premium defining are given, which will allow raising responsibility and interest of tenants in careful use of land resources.

механізм страхового захисту, земельні ресурси, mechanism of insurance protection, land resources

Халіменко Ю. М. Аналіз ефективної ставки відсотка за кредитними операціями у практиці банківських установ / Ю. М. Халіменко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 256–262. – Бібліографія: 11 назв.