Розміщення рекламних оголошень в соціальній мережі Facebook

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Advertising in social networks is very popular. The biggest social network which offers advertising opportunities is Facebook. Accommodation of advertising on Facebook suitable large and small companies. Accommodation of advertising on Facebook is convenient and easy. Advertising in social networks is profitable.

інтернет-реклама, соціальна мережа, інтернет-маркетинг, рекламні рішення, просування, рекламне оголошення

Марковець О. Розміщення рекламних оголошень в соціальній мережі Facebook / Олександр Марковець, Уляна Сікорська // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 83–84. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review