Дмитро Костянтинович Толопко

Authors

Видавництво Львівської політехніки

Подано матеріали до 100-річчя від дня народження професора, доктора хімічних наук, відомого вченого-хіміка Дмитра Костянтиновича Толопка, біографію вченого, історичну довідку про кафедру, яку він очолював у 1965–1974 рр., списки викладачів та випускників кафедри за всю її історію.

Толопко, Національний університет Львівська політехніка, Біобібліографія вчених Львівської політехніки

Дмитро Костянтинович Толопко : до 100-річчя від дня народження : [довідкове видання] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут хімії та хімічних технологій, Наукове товариство імені Тараса Шевченка ; укладачі: З. Г. Піх, Б. О. Дзіняк, О. Я. Куриляк, І. В. Данада. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 68 с.