Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The mathematical model is designed and is building the signal graph of a circle and axial hot-rolled breakdown of colour and contours, that are constructed by a printedform of the colourful system with four rolling cylinders.

Верхола М. І. Модель колового і осьового розкочування фарби та її рельєфів фарбовою системою з чотирма накочувальними валиками / М. І. Верхола // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 72–82. – Бібліографія: 10 назв.