Моделювання маніпулятивної тактики за допомогою кусково-лінійного агрегата

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The paper is dedicated to devising system for detecting information and psychological manipulation. Modelling the manipulation tactic by means of piecewise-linear aggregate with the aim to detect it in online communities is scrutenized.

manipulation, piecewise-linear aggregate, psychological state, manipulation method, manipulation tactic

Голуб З. Моделювання маніпулятивної тактики за допомогою кусково-лінійного агрегата / Зоряна Голуб // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 80–81. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review