До історії створення кафедри мостів у Львівській політехніці

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено інформацію про створення у 1885 р. у Львівській політехніці кафедри мостів. Після війни у 1945 р. кафедра мостів була поділена на дві: кафедру у Львівській політехніці і кафедру мостів в університеті в Глівіцах у Польщі. Також подано дані про відомих вчених, завідувачів цих кафедр в різні часи, їх внесок, а також їх послідовників у розвиток науки будівництва мостів. The article provides the information about create set up in 1885 year in university “Lviv Polytechnic” the chair of bridges. After the war in 1945 year this chair of bridges was fall into chair in University “Lviv Polytechnic” and chair of bridges in university of Poland in Glivice. There are presented the information about the know scientific, the heads of this chair in several times, its carry and carry its follower in development of science and building of bridges.

До історії створення кафедри мостів у Львівській політехніці / Б. Г. Гнідець, В. Г. Кваша, Ю. Гломб, А. Зибура // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 562 : Теорія і практика будівництва. – С. 20–24.

Endorsement

Review