Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано основні принципи методики трансформації моделей локального радіоелектронного комплексу, орієнтованої на автоматизацію цього процесу. Первинним у цьому методі моделювання є формалізоване подання структури та алгоритму поведінки локального радіоелектронного комплексу в класі мереж Петрі. Кінцевим результатом є формування його імітаційної та марковської моделей. The main principals of local radio-electronic complex system models transformation oriented on process automation. The base of this modelling method is formalized representation of local radio-electronic complex system structure and algorithm of behaviour in class of Petri nets are presented. Finally we come to creation of Markov model and simulation.

Волочій Б. Автоматизація процесу трансформації моделей локального радіоелектронного комплексу / Б. Волочій, У. Подоляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 444 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 61–64. – Бібліографія: 2 назви.