Володимир Васильович Гуменецький

Authors

У виданні відображено основні етапи життя, наукову і педагогічну діяльність Володимира Васильовича Гуменецького. Покажчик містить інформацію про науковий доробок ученого. Для наукових працівників, інженерів, істориків науки, студентів.

Гуменецький, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, біобібліографія вчених Львівської політехніки, біобібліографічний покажчик

Володимир Васильович Гуменецький : біобібліографічний покажчик: до 65-річчя від дня народження / Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: В. В. Жура, І. О. Войтович]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – 48 с. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки ; випуск 40).