Вибір раціональних параметрів обладнання графічними засобами N – просторів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Обгрунтовується можливість застосування многовидів комплексного простору для формування областей коренів рівнянь з комплексними коефіцієнтами. Показана доцільність використання довірчих областей подання чисел для аналізу поведінки системи поблизу границі області стійкості. The possibility of apply surfaces of complex space for forming the regions roots equations with complex coefficients is ground. The expedient of useing frust regions presentation numbers for analysis of behavior system near the border of region stable is shown.

Мартин Є. В. Вибір раціональних параметрів обладнання графічними засобами N – просторів / Є. В. Мартин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 57–60. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review