До питання обліку регіональних активів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто роль регіональних активів в процесі капіталізації регіону, запропоновано їх класифікацію відповідно до системи національних рахунків, а також окреслено окремі проблемні аспекти організації обліку активів на рівні регіону. The role of regional assets is considered in the process of capitalization of region, their classification is offered in accordance with a SNA, and also outlined separate problem aspects of organization of account of assets at the level of region.

Пушак Я. Я. До питання обліку регіональних активів / Я. Я. Пушак, Г. І. Пушак // Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – C. 255–258. – Бібліографія: 5 назв.