Точність визначення площ земельних ділянок місцевості.

Анализ формул, предложенный вработе В. Барановского (Топографо-геодезичне забезпечення ведення державного земельного кадастру. Визначення площ територій.) показал, что они не совсем корректно описывают точность определения площадей полигонов. Предложены формулы, на наш взгляд, более строго описывающие это явление. Analysis of the formulas proposed in Baranovsky V. (Топографо-геодезичне забезпечення ведення державного земельного кадастру. Визначення площ територій.) Demonstrated that they are not entirely correct to describe the accuracy of the areal size. The formulas, in our opinion, more strictly describe the phenomenon.

Смірнов Є. І. Точність визначення площ земельних ділянок місцевості / Є. І. Смірнов // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 142–143. – Бібліографія: 3 назви.