Математичні моделі та методи аналізу електронних кіл

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто основні поняття теорії та математичні моделі радіоелектронних кіл, математичні моделі зовнішньої дії на електронне коло, лінійні кола з постійними параметрами, нелінійні кола та лінійні кола з розподіленими параметрами. Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на базових напрямах, пов’язаних з обробленням та пересиланням інформації, поданої у вигляді електричних сигналів.

Математичні моделі та методи аналізу електронних кіл : навчальний посібник / Ю. Я. Бобало, Р. І. Желяк, М. Д. Кіселичник, З. О. Колодій, Б. А. Мандзій, В. М. Якубенко ; за редакцією доктора технічних наук, професора Ю. Я. Бобала та доктора технічних наук, професора Б. А. Мандзія ; Міністерсво освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – 320 с. : іл. – Бібліографія: с. 280 (10 назв).

Endorsement

Review