Лінія автоматичного складання корпусів керамічних патронів і металевих гільз

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Is examined the problem of automatic construction lamp-sockets of the heal lamp. Mere is given technological process of construction metal cartridge case with ceramic corps. Is described the construction and way of working of 12-positioned automatic line parallel doing for construction lamp sockets.

Бочков В. М. Лінія автоматичного складання корпусів керамічних патронів і металевих гільз / В. М. Бочков, С. В. Яхимович, В. М. Атаманюк // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 3–6. – Бібліографія: 5 назв.