2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Представлено спосіб аналітичного розрахунку частотних залежностей шумових параметрів канонічної шумової моделі підсилювального пристрою, який дозволяс за виміряними шумовими параметрами на низьких частотах розраховувати їх значення у високочастотному діапазоні.
A new method for analytical calculating the frequency dependencies of canonical model noise parameters of amplifier devices is represented, that allows computing the high-frequency noise parameters from measured low-frequency parameters.

Остап О. П. Аналітичний розрахунок частотних залежностей шумових параметрів канонічної моделі підсилювального пристрою / О. П. Остап // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 171–177.

Endorsement

Review