Вилучення іонів важких металів клиноптилолітом у динамічних умовах

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати дослідження адсорбції імітату попередньо очищених стічних вод гальванічних виробництв на природному клиноптилоліті в динамічних умовах. Час захисної дії клиноптилолітовоого завантаженнями визначався залежно від висоти завантаження, швидкості фільтрування та активної реакції середовища.
Results of experimental researches of the absorbation process of the imitate sewage water after treatment on clinoptilolies in dinamic condition are presented in this work. The time of protective action of clinoptilolies loading up on height of loading, speed of filtration and active reaction environment is solved by us.

Вилучення іонів важких металів клиноптилолітом у динамічних умовах / В. Рогов, А. Регуш, І. Тихонова, В. Сівак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 143–146.