Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано гідрогеологічну структуру русел рік в районі Прикарпаття та раціональні конструкції фундаментів опор мостів, які упродовж останніх десятиліть успішно використовуються в цих умовах. Наведено результати експериментальних досліджень їх роботи за різних комбінацій завантаження. A hydro-geological structure of river-beds in the district of Subcarpathians and rational constructions of foundations of supports of bridges which during the last decades are successfully used in these conditions are described. The results of experimental researches of its work at different combinations of load are pointed.

Ониськів Б. М. Конструктивні особливості фундаментів опор мостів на передгірських ділянках рік Прикарпаття / Б. М. Ониськів, Я. В. Сорока, В. М. Канюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 562 : Теорія і практика будівництва. – С. 72–77. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review