Authors

Національний університет «Львівська політехніка» реалізує державну науково-технічну політику та власну стратегію, всебічно сприяє утвердженню в Україні інноваційної моделі економічного і соціального розвитку, підвищенню ефективності використання інтелектуального потенціалу, забезпеченню зростання конкурентоспроможності національної економіки. Основною метою цього видання є інформування потенційних замовників – вітчизняних та зарубіжних організацій, підприємств, фірм малого та середнього бізнесу – про діяльність науково-дослідних лабораторій Львівської політехніки, а також налагодження і розширення ділових контактів між розробниками інноваційної продукції та інвесторами, зацікавленими у фінансуванні наукових розробок. Презентовані у цьому виданні результати науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, інформація про науково-технічні послуги та замовників науково-технічної продукції Львівської політехніки дають загальне уявлення про рівень її наукового доробку, ступінь розвиненості партнерських зв’язків між учасниками циклу «наука-інновації», а також свідчить про здатність університету ефективно працювати відповідно до потреб ринкової економіки та у суспільстві, заснованому на знаннях.

Наукові та науково-технічні розробки Національного університету "Львівська політехніка" : каталог / Національний університет "Львівська політехніка" ; [упорядники: Ю. Я. Бобало, А. О. Лозинський, Л. В. Жук, Н. Р. Віннічек, Я. Я. Оленич]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – 194 с. : іл.