Розробка та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у Національному університеті "Львівська політехніка"

Authors

Матеріали Національного університету «Львівська політехніка» до конкурсу інноваційних розробок з номінації «Інновації в упровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в освітню практику» розкривають досвід університету з успішного впровадження та використання нових інформаційних ресурсів та сервісів із подальшим впровадженням інформаційного наповнення для навчальних та наукових задач, систем роботи з електронними документами, систем групової взаємодії, адміністративних задач, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у науково-технічній бібліотеці та створення електронного каталогу однієї з найбільших бібліотек України.

Національний університет "Львівська політехніка", Львівська політехніка

Розробка та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в Національному університеті «Львівська політехніка» / укладачі: Павлиш В. А., Федасюк Д. В., Загородній А. Г., Піскозуб А. З., Тарасов Д. О., Озірковський Л. Д. ; за загальною редакцією Ю. Я. Бобала. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2008. – 56 с.