Професійна та цивільна безпека

Яроче́нко Я. В.

У навчальному посібнику розглянуто організацію безпеки та гігієни праці у галузі біотехнологій, питання біоризиків та біобезпеки у лабораторіях галузевих об’єктів. Показано комплекс превентивних заходів цивільного захисту, що здійснюються з метою підвищення стійкості об’єкта господарювання в умовах надзвичайних ситуацій, збереження життя, здоров’я і матеріальних цінностей працівників та населення прилеглих територій. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» другого (магістерського) рівня і відповідає навчальній програмі нормативної дисципліни «Професійна та цивільна безпека».

Професійна та цивільна безпека : навчальний посібник / Мацьків Олена ; Національний університет «Львівська політехніка». – Вид. 2-е, переробл. й доповн. – Київ : Яроче́нко Я. В., 2023. – 311 с. : рис., табл., фот.