2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено дані про експериментальні дослідження міцності стикових зварних з’єднань С1-Ко арматурного прокату класу А-500С згідно з ДСТУ 3760 з позиції можливого застосування зварних з’єднань арматури в залізобетонних конструкціях автодорожніх мостів, зокрема з розрахунком на витривалість.
In the article the information about experimental researching of strength of С1-Ко reinforcing bars with butt-welded joints according to ДСТУ 3760 from the position of possible use in reinforced concrete motorway bridges including fatigue calculation is given.

Коваль П. М. Міцність стикових зварних з’єднань зразків арматури класу А500С при багатократно повторюваних навантаженнях / П. М. Коваль, І. П. Бабяк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 103–108.