Інтелектуальні інформаційні системи в економіці та освіті

Видавництво Львівської політехніки

In this article the subject is about using of intellectual informative models in economy and education. In modern terms at the level of large industrial enterprises the in-plants informative expert systems orientated on concrete researches analytical tasks are popular. Those informative systems which are taught and able automatically to form knowledge bases for classification of problems regions of prognostication are perspective.

інформаційні експертні системи, інформаційні технології, економічний аналіз, прийняття рішення

Гарбич-Мошора О. Інтелектуальні інформаційні системи в економіці та освіті / Ольга Гарбич-Мошора // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 232–233. – Бібліографія: 1 назва.