Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Предложен метод расчета технологических допусков светодальномерных измерений, основанный на уравнении прямой регрессии: ms = a + b • S • 10-6, с числовыми значениями коэффициентов а и Ь, свойственных данному светодальномеру или тахеометру. Propose method of recalculation of technical permits for electrooptical range measurements on the basis of equation of straight regress: ms = a + b • S • 10-6, with number value coefficients a and b peculiar to concrete electrooptical range or tachometer.

Клим С. А. Розрахунок технологічних допусків світловіддалемірних вимірів на основі рівняння прямої регресії / С. А. Клим, А. Л. Островський // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 56–62.