Використання термітних легованих сталей для живлення виливків

Розглянуто проблеми, що стосуються синтезу легованих сталей металотермією. На основі розробленої методики розрахунку скомпоновано склади шихт, а потім і синтезовані термітні сталі. Виявлено особливості проведення металотермічних плавлень, досліджено механічні властивості і структура отриманих легованих сталей, розроблено різні види технологій для одержання термітних легованих сталей. The given paper deals with the problems of the synthesis of alloyed steel by metallothermy and by self-propagation high-temperature synthesis. On the basis of investigated method of calculations structures of charges have been arranged and steels have been synthesized further. Peculiarities metallothermic smelting were found, mechanical properties and structure of received alloyed steels were investigated and different technologies for thermite alloyed steel receiving were worked out.

легована сталь, синтез, термітна сталь

Жигуц Ю. Ю. Використання термітних легованих сталей для живлення виливків / Ю. Ю. Жигуц // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 118-122. – Бібліографія: 9 назв.