Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Аnalysis of the first guides dokumentoznavchyh office as a source of research; revealed its importance for the development of the science of document.

діловодство, історичне документознавство, джерело, документ, практичні посібники

Леміш Н. Перші "керівництва" з діловодства як джерело досліджень історичного документознавства / Наталія Леміш // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 260–261. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review