Thumbnail Image

Бадікова Н. О.

Розглядається актуальна тема формування національної свідомості у молоді та її світоглядні принципи. Автори розкрили проблему, яка є на сьогодні у молоді щодо формування національної свідомості, та зупинились на вагомих принципах в теоретичному аспекті щодо їх покращення. Окрім цього, шляхом спостереження, аналізу діяльності студентів та бесід, враховуючи ситуацію в країні, було виявлено, що зріс пізнавальний інтерес та активність до національного, якого до сьогодні не спостерігалось в такому масштабі.

Зубко Н. П. Світоглядні принципи формування національної свідомості у молоді як напрям управлінської діяльності: теоретичний аспект / Наталія Павлівна Зубко, Михайло Михайлович Голубка // Управління в освіті : збірник матеріалів VІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 16–18 квітня 2015 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів, 2015. – С. 64–65. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review