Методика дослідження змін деформації русел рік Прикарпатського регіону

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Очерчено основные причины и факторы,которые влияют на изменения и деформации русел рек,сделано обзор литературы,которая касается решения гидрологических заданий рек Прикарпатского региона, предложена методика исследований деформации новейших методов получения проработки аэрокосмической и наземной информации. Outlined principal reasons and factors which influence on changing and deformations of river- beds of the rivers, the review of literature which touches the decision of hydrological tasks year of the Prykarpattya region is done, the method of researches of deformation of river-beds of the rivers is offered on the basis of the newest methods of receipt and working of aerospace and surface information.

Шевчук В. Методика дослідження змін деформації русел рік Прикарпатського регіону / В. Шевчук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 71. – С. 59–69. – Бібліографія: 31 назва.

Endorsement

Review