Thumbnail Image

Зроблено спробу висвітлити основні аспекти діяльності Ольги Левицької-Басараб в Українському комітеті допомоги пораненим жовнірам у місті Відні, що діяв у часи Першої світової війни на засадах благодійності. It was made an attempt to light out the main aspects of activity made by Olga Levytska-Basarab in Ukrainian woman’s aid committee to wounded military clique in town Vienna, which had worked during First Word War on a footing of charity.

Бежук О. М. Діяльність О. Левицької-Басараб в Українському комітеті допомоги раненим жовнірам у Відні / О. М. Бежук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 612 : Держава та армія. – С. 43–47. – Бібліографія: 28 назв.

Endorsement

Review