Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Considered question of exactness degree guaranteeing of cylindrical rack-wheels attached to their toothing in conditions of automated production with use of mathematical modeling of toothing operations and use of experiments results attached to spurmilling of cylindrical rack-wheels by helical millers.

Гуліда Е. М. Забезпечення ступеня точності циліндричних зубчастих коліс під час їх зубооброблення в умовах автоматизованого виробництва / Е. М. Гуліда, А. М. Жаровський // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 21–24. – Бібліографія: 4 назви.