Дослідження точності GPS-спостережень при закритих частинах горизонту

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Исследована возможность использования GPS-наблюдений в условиях частично закрытого горизонта.проанализирована точность определения базовой линии в зависимости от минимальной высоты спутников над горизонтом и интервалом спутниковых наблюдений. Possibility of the use of GPS-observations with the partly closed horizon is investigated. Accuracy of baseline vector determination in dependence of elevation mask and period of satellite observations is analyzed.

Черняга П. Дослідження точності GPS-спостережень при закритих частинах горизонту / П. Черняга, О. Янчук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 71. – С. 99–107. – Бібліографія: 8 назв.