Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання юстування електростатичної фокусуючої лінзи електронно-променевої трубки скануючого оптичного мікроскопа. Запропоновано спосіб юстування з використанням квадрупольних магнітних полів. Наведено алгоритм процедури юстування. The question adjustments an electrostatic focusing lens of an electron beam tube of a scanning optical microscope is considered. The way adjustment with use quadrupole magnetic fields is offered. The algorithm of procedure adjustment is resulted.

електронно- променева трубки, квадрупольні магнітні поля, electrostatic focusing lens, quadrupole magnetic fields

Педан А. Д. Особливості застування скануючого оптичного мікроскопа на основі електронно-променевої трубки / А. Д. Педан, Б. І. Любинецька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 17-22. – Бібліографія: 5 назв.