Видавництво Львівської політехніки

Tendering is one of the stages in construction procurement that requires extensive information and documents exchange. However, tender documents are not always clear in practice. The aim of this study was to ascertain the clarity and adequacy of tender documents used in practice.

документи, документаційне забезпечення, документообіг, тендер, тендерна документація

Семків А. Документаційне забезпечення постачання продукції відділом поставок і логістики ТОВ “Карпатнафтохім“ / Анна Семків, Юрій Сєров // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 286–287. – Бібліографія: 8 назв.