Впровадження інтерактивних систем навчання у Львівській політехніці

Authors

Національний університет "Львівська політехніка"

Матеріали Національного університету «Львівська політехніка» на конкурс в номінації «Створення та упровадження сучасних засобів навчання» розкривають досвід університету у створенні інформаційної системи інтерактивних засобів навчання для професійно-практичної підготовки фахівців, презентують упровадження електронних навчальних дисциплін, потокового тестування, доступу до електронних бібліотек, засобів для дистанційного навчання та самостійної роботи студентів.

Впровадження інтерактивних систем навчання у Львівській політехніці : третя міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012» : [довідкове видання] / Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: В. А. Павлиш, Д. В. Федасюк, А. Г. Загородній, Л. Д. Озірковський, Т. В. Чайківський ; за загальною редакцією Ю. Я. Бобала]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 20 c.