Про деякі імовірнісні моделі вимірів

Thumbnail Image

Розглянуті імовірнісні моделі випадкових, грубих помилок та їх композицій. Виведені формули розподілів і числових характеристик для відповідних моделей. It is based on the mixed probability model of the distribution accidental and gross errors. The system of tolerances mentioned above allows to design and to make measurements with the highest reliability.

Ткаченко Ю. Ф. Про деякі імовірнісні моделі вимірів / Ю. Ф. Ткаченко, М. Р. Іващенко // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2008. – Випуск 70. – С. 21–24. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review