Запропонований метод і устаткування для руйнівних випробувань термопар на скручування у встановлених температурних умовах, чутливий до недосконалості матеріалу термоелектродів та їх зони зварювання. The offered method and equipment for the destructive tests of termopar on twisting in the set temperature terms more sensible to imperfectness of termoelectrodiv and their welded connection.

термопара, термоперетворювач

Білобородченко В. І. Термомеханічні випробовування робочих контактів (спаїв) термоперетворювачів разового застосування / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 123-128. – Бібліографія: 9 назв.