Національний Університет "Львівська політехніка"

Встановлюється структура елементів фундаментальної матриці системи диференціальних рівнянь першого порядку, що відповідає квазідиференціальному рівнянню з узагальненими коефіцієнтами, та їх конструктивне зображення у вигляді сплайнів. The structure of elements of the fundamental matrix of the system of differential equations of 1-st order with generalized coefficients and their representation as splines are established.

квазідиференціальні рівняння, квазіпохідні, функція Дірака, quasi-differential equations, quasi-derivatives, Dirac function

Стасюк М. Конструкція елементів фундаментальної матриці квазідиференціальних рівнянь з узагальненими коефіцієнтами / М. Стасюк, Р. Тадій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 518 : Фізико-математичні науки. – С. 29–34. – Бібліографія: 10 назв.