Іван Іванович Левинський

Бібліографічний покажчик “Іван Іванович Левинський” продовжує серію видань, які розкривають науковий доробок вчених Львівської політехніки. У меморіальному виданні відображено основні етапи життя, наукову, педагогічну, підприємницьку діяльність професора Івана Левинського. Дослідження допомагає оцінити творчий шлях майстра, з’ясувати особливості професійної діяльності Івана Левинського, яка вплинула на розвиток своєрідної архітектури західноукраїнського регіону. Розрахований на наукових працівників, студентів, істориків науки, шанувальників архітектури та мистецтва.

Іван Іванович Левинський : біобібліографічний покажчик / Національний університет “Львівська політехніка” ; Науково-технічна бібліотека ; [упорядник каталогу С. Лінда, Т. Клименюк, С. Понкало, Ю. Петровська, В. Радомська, В. Кузьмич, Т. Казанцева, О. Білинська, О. Олешко, І. Дида, О. Ремешило-Рибчинська, З. Сеньків, В. Базилевич, С. Іванов-Костецький, І. Копиляк, Ю. Богданова ; за ред. Т. Клименюк ; бібліографічне укладання та редагування О. Ніколюк. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. – 148 с. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки).