Black Energy як загроза об’єктам критичної інфраструктури України

Видавництво Львівської політехніки

In this paper the concept of "critical infrastructure of the state" and the cyber attack Black Energy, which struck Ukrenergo in some regions of Ukraine, the airport "Borispol" and popular TV channels, are analyzed. The features of cyber attacks planned in advance, which are able to affect the economy of the nation, are highlighted and vulnerabilities of critical elements of infrastructure are shown.

критична інфраструктура, кібератака, Black Energy

Положенцев А. Black Energy як загроза об’єктам критичної інфраструктури України / Артем Положенцев, Сергій Гнатюк // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 32–33. – Бібліографія: 2 назви.