Соціоніка як платформа бібліотерапевтичних практик ХХІ століття

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this article are described the perspectives of using of reign in socionics in modern sphere of informational deal. Separately, it is said about expediency of using the main positions of socionics for creating a new system of bibliographic practics in XXI century.

соціоніка, бібліотерапія, інформаційний метаболізм, ресурс, утилізація, психотип

Демчук Н. Соціоніка як платформа бібліотерапевтичних практик ХХІ століття / Наталія Демчук // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 345–346.

Endorsement

Review