Документаційне забезпечення охоронної діяльності природно-заповідних установ

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In work ensuring security activity of objects of natural and reserved fund is opened features documentary. It is defined documents of security activity and also it is investigated the specific processes of their creation and use.

документ, документаційне забезпечення, охоронна діяльність, об’єкти природно-заповідного фонду

Комерзан Л. Документаційне забезпечення охоронної діяльності природно-заповідних установ / Людмила Комерзан // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 196–197. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review