Вдосконалення процесів інформаційного забезпечення навчального процесу у ВНЗ

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The analysis of existing information and communication technologies in the educational process. The proposed scheme for the use of distance learning using modern cloud-based information and communication technologies.

інформаційне забезпечення, інформаційно-комунікаційні технології освітнього процесу, корпоративний портал Microsoft Office 365, програмне забезпечення Moodle

Василенко В. Вдосконалення процесів інформаційного забезпечення навчального процесу у ВНЗ / Валерія Василенко, Ярослав Кирилишен // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 30–31. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review