Видавництво Львівської політехніки

Виявлено характерні особливості застосування системного підходу до розроблення системи управління якістю вищого навчального закладу; визначений механізм управління якістю ВНЗ. The identified characteristic features use of a system approach management in developing the quality management system of higher education ; determine the mechanism of quality control of the university.

система управління якістю, ВНЗ, системний підхід, зворотний зв'зок, Quality management system, university, system approach management, feedback

Тавлуй І. П. Особливості застосування системного підходу до управління під час розроблення та впровадження системи управління якістю вищого навчального закладу / І. П. Тавлуй // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 695 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 141–146. – Бібліографія: 9 назв.