Методика проектирования процессов системы менеджмента качества

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються питання визначення єдиного підходу та критеріїв проектування процесів систем менеджменту якості. Рассматривается проблема определения единого подхода и единых критериев проектирования процессов систем менеджмента качества. The problem of united approach and criteria for quality management system processes design is considered in the article.

Гущина М. Методика проектирования процессов системы менеджмента качества / Марина Гущина // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 233–236. – Бібліографія: 7 назв.