Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання конструювання пристроїв для ефективного вібраційно-відцентрового зміцнення барабанів авіаційних коліс, які відрізняються за кількістю, розмірами та формою виконаних на них конструктивних елементів. The question of designing of adaptations for effective vibration-centrifugal hardening of air wheels drums which differ by quantity, sizes and form of the executed constructive elements is considered in clauses.

Афтаназів І. С. Добір конструкції пристроїв для вібраційно-відцентрового зміцнення деталей шасі літака / І. С. Афтаназів, А. М. Кук, М. Л. Кукляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 7–11. – Бібліографія: 2 назви.